Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Centrální vysavače

Výhody sacích systémů

Centrální jednotka je stacionální ( pověšena na zdi ) a výrobce není omezen velikostí jako u klasického vysavače. Celý agregát je robustní, výkonný a připravený Vám sloužit po mnoho let. Díky umístnění mimo obytné prostory je taky neuvěřitelně tichý. Při úklidu můžete poslouchat hudbu, nepřeslechnete telefon, nevzbudíte Vašeho miláčka, .....Jednotka je umístněna mimo obytné prostory (garáž, sklep a pod.) a potrubím s antistatickou úpravou je rozveden po domě. Rozvody jsou zakončeny speciálními zásuvkami. Při samostatném vysávání stačí do zásuvky zasunout hadici a systém se spustí buďto tlačítkem na rukojeti nebo automaticky. K vypnutí stačí vytažení hadice ze zásuvky.

Společnost HAYDEN

Centrální vysavače HAYDEN jsou produktem Canplas LLC a Canplas Industries Ltd., která je začleněna do společnosti Aliaxis Group, světovým lídrem v oboru stavebních materiálů. Centrální vysavače Hayden se exportují do celého světa a všechny výrobky mají Certifikáty QMI, ISO 9000 a EC standard.

elektroinstalace

Proč právě HAYDEN?

Sací jednotky SuperVac používají špičkové motory Ametek Lamb, nezávislý okruh chlazení motoru, systém ochrany motoru proti přetížení, signalizační jednotku VacTrack,(která vyhodnocuje stavy jednotky, hlídá provozní hodiny a informuje uživatele, kdy vysypat odpadní nádobu atd.), cyklonovou separaci podpořenou kuželem pro maximalizaci výkonu, velkoplošný omyvatelný „WASHABLE CARTRIDGE“ filtr (PREMIER) a robusní 18l kanystr z ABS.

To vše dělá z centrálních vysavačů HAYDEN ideálního společníka pro úklid.

Jak centrální vysavač pracuje

Sací jednotka je umístněna mimo obytné prostory (garáž, sklep apod.) a potrubím s antistatickou úpravou je proveden rozvod po domě. Tento rozvod je zakončen několika speciálními zásuvkami, které jsou rozmístněny tak, aby pokryly celý prostor domu. Při samotném vysávání stačí zasunout do zásuvky lehkou hadici a systém se spustí buď tlačítkem na rukojeti hadice, nebo automaticky. Vypnout systém můžeme tlačítkem na rukojeti nebo vytažením hadice ze zásuvky.

Ochrana zdraví

Sací síla jednotek HAYDEN umožňuje hloubkové vysávání vašich koberců, čalounění a díky speciálním hubicím i nekompromisní úklid hladkých ploch.

Jak potvrdily studie předních světových alergologů, jedinou možností je odvést přefiltrovaný vzduch z vysávání potrubím mimo dům, tím zabránit víření a usazování prachu v domě a jeho vdechování hluboko do plic. Jen tak se dokážete zbavit prachu, roztočů, jejich výkalů, pylů, výtrusů, plísní a bakterií.

Kdy s montáží začít?

elektroinstalace

Ideální je systém namontovat ve fázi hrubé stavby, ale samozřejmá je i montáž ve stávajících objektech. S úspěchem lze využít i větrací šachty, nevyužitý komín, podhledy a podobně.

Nejlépe je obrátit se na odbornou montážní firmu, ale šikovný kutil zvládne montáž i sám.

elektroinstalace elektroinstalace elektroinstalace elektroinstalace elektroinstalace