Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Čištění kanalizace

Strojní a mechanické čištění

Strojní a mechanické čištění kanalizace, odpadů a vodovodního potrubíse provádí v místech, kde nelze použít čištění tlakovou vodou.

Díky speciální a moderní technice si dokážeme snadno poradit se zanesenými či ucpanými domovními ležatými odpady, přípojkami, odpadními stoupačkami, bytovým odpadním potrubím, ucpaným kuchyňským dřezem, umyvadlem, vanou, pisoárem, výlevkou či WC mísou.

Tlakové čištění kanalizace

Čištění kanalizace tlakem vody má oproti mechanickému čištění kanalizace několik výhod a předností. Domovní kanalizaci lze jednoduše vyčištit z venkovní revizní šachty bez nutnosti vstupu do domu,lze ale jen v případě že je revizní šachta umístěna mimo objekt,popřípadě když se nachází v suterénu,nebo neobytné části objektu.

Při čištění vysokotlakovou vodou je minimální riziko poškození potrubí, má velkou čistící sílu a průraznost, tudíž se jedná o způsob maximálně efektní. Na tlakovou hadici je možné nasadit různě výkonné hlavice na čištění kanalizace.

Revize a monitoring kanalizace kamerou

Monitoring kanalizace a revize kamerou slouží k průzkumu a dokumentaci stávajícího technického stavu trubních systémů, dále také ke kontrole kvality provedených instalačních prací. Před započetím každé revizi je nutné trubní vedení řádně vyčistit, tj. zbavit veškerých sedimentů, nánosů a dalších překážek, které by znemožnily dokonalý průchodmonitorovacího zařízení.